
W dniu 27.04.2013 w naszej parafii odbyło się diecezjalne spotkanie Kół Misyjnych. Mszy św. przewodniczył ks.Maciej Górka – dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych Diecezji Gliwickiej.

Po Mszy św. – spotkanie w Katolickim Centrum „Opoka”

Okolicznościowy referat wygłosiła nasza parafianka dr Barbara Łysik