Goście u Seniorów

W dniu 15.o5.2012 r. Seniorzy gościli dzieci z Ochronki z Bytomia – Łagiewnik prowadzonej przez S.Elżbietanki. Z grupą podopiecznych przyjechała S.Benedykta. Więcej w zakładce >>>Koło Seniorów<<<