W dniu 16.o1.2013 gościliśmy z przepięknym koncertem kolęd chór Nauczycielek z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Tarnowskich Gór.
Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy ponownie!
W dniu 16.o1.2013 gościliśmy z przepięknym koncertem kolęd chór Nauczycielek z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Tarnowskich Gór.
Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy ponownie!