” Maryja Przewodniczką na drodze wiary……”
W dniach od 20.05. – 23.05.br. 29 osób brało udział w rekolekcjach.
Dom Rekolekcyjny Archidiecezji Katowickiej mieści się w zespole dworsko-pałacowym w Kokoszycach otoczony rozległym parkiem krajobrazowym.

Rekolekcje są okazją do wyciszenia się oraz zastanowienia nad sobą i swoim życiem
przed Bogiem i wraz z Nim. To szansa, by :
– spotkać Jezusa, poznać Go i pokochać;
– doświadczyć miłości Boga i na niej budować swe życie;
– poznać siebie w świetle Słowa Bożego:
swoje życiowe zranienia, zagubienia, zakłamania;
– pokonać to, co odbiera radość życia;
– skonfrontować swoją przeszłość i terażniejszość z Bogiem oraz pojednać się z Nim, by żyć w wolności;
– odczytać właściwie Boży plan w odniesieniu do swego życia.
O tym miejscu mówi się, że jest oazą modlitwy, ciszy i spokoju.
Jeśli chcesz się o tym przekonać, weż udział w rekolekcjach !