Kędzierzyn – Kożle – 26.06.2013r.
Warto zobaczyć miejsca, które z lądu bywają trudno dostępne i mniej znane i przekonać się, że powiedzenie iż „świat widziany od strony rzeki wygląda inaczej” jest w istocie prawdziwy.
O tym przekonali sie osobiście Seniorzy płynąc statkiem ” Silesia „.

Śluza Koźle – otwierana ręcznie – zamykana dwudzielnymi wrotami umożliwiające jej napełnianie lub opróżnianie (wys.2,5 m)
Przy wspaniałej pogodzie i dobrych humorach wracamy do parafii.
Uczestniczyły 42 osoby.
W tym miejscu dziekujemy Radzie Dzielnicy za materialna pomoc w częściowym pokryciu transportu oraz Ks.Proboszczowi i Ks.Stanisławowi za bycie z nami. Bogu niech będą dzięki za wszystko dobro !








