Seniorzy na rekolekcjach

W dniach od 16 do 19 października Seniorzy uczestniczyli w rekolekcjach połączonych z wypoczynkiem w Głębinowie nad Jeziorem Nyskim w Ośrodku „Rybak”. Rekolekcje, których tematem było „Odnowienie relacji z Bogiem” prowadził ks.Proboszcz Przemysław Seń – Dyrektor Ośrodka.
IMG_5488
Grupę 46 – osobową wita piękny wschód słońca.IMG_5550

Grupa uczestników na tle pięknego Ośrodka „Rybak”.

IMG_5511
Dzień pierwszy:  Konferencja na temat : ” Cechy życia we wspólnocie „.
Msza Św. – wspomnienie Św.Jadwigi.
Spotkanie modlitewne w kościele : Wystawienie Najświętszego Sakramentu.
Powierzamy wszystkie nasze problemy rodzinne, parafialne, kraju i świata.

IMG_5498 IMG_5508
Dzień drugi: Temat: Michał Anioł, Król Dawid, pokusy, istnienie szatana – nadal przybijamy gwoździe do krzyża.

IMG_5509Działanie Ducha Świętego.

IMG_5518Godzina przebaczania i pojednania. Wystawienie Najśw. Sakramentu z błogosławieństwem i możliwością dotknięcia stuły.

IMG_5528 IMG_5527
Dzień trzeci :    Nad Jeziorem Nyskim  ” Piotrze czy Ty mnie miłujesz ?

IMG_5531Wyjazd do Nysy, do Sióstr Św.Ducha (różowe werbistki) – Siostry klauzurowe.

IMG_5532
Godzinna Adoracja Najśw.Sakramentu w łączności z Siostrami.
IMG_5534
Koronka do Miłosierdzia Bożego . Krótka konferencja „Czym jest wiara” – dokąd dojdziemy bez Boga. Wieczorny film „Dzieje Św. Rity”
IMG_5535Dzień czwarty: Msza Św.dziękczynna w intencji rekolekcjonistów. Słowo Boże na temat Św. Rity.

IMG_5539Nabożeństwo do Św. Rity.

IMG_5540Ucałowanie relikwii.

IMG_5543Ks.Rekolekcjonista poświęcił róże (symbol Św.Rity), które zabraliśmy do domów. Zarząd podziękował Ks.Rekolekcjoniście i P.Justynie za wspaniałe dni spędzone w Głębinowie.
Cała grupa szczęśliwa z błogosławieństwem Św.Rity i z różami wraca do parafii.
Bogu niech będą dzięki !