Koło Seniorów na Rekolekcjach

W dniach od 22 do 25 października 2018 r.  45-cio osobowa grupa Seniorów brała udział w rekolekcjach w Ośrodku ” Rybak ” w Głębinowie nad Jeziorem Nyskim.
Temat rekolekcji to: Działanie Ducha Św. i doświadczenie modlitwy.

Tak nas wita wschód słońca

Miejsce naszego zamieszkania

Cel naszej podróży – Św.Rita w kościele w Głębinowie

Cel naszej wyprawy do Nysy – Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety – Muzeum błogosławionej Marii Merkert

Kolejna wyprawa do Sanktuarium Panna Maria Pomocna ( Maria Hilf ) – CzechyW drodze powrotnej –  nowość w Głuchołazach – tężnie
W ramach konferencji rekolekcyjnych – spotkanie w kościele w ” Namiocie Spotkania”, jako jeden z najpiękniejszych i najgłębszych tekstów biblijnych o modlitwie.
” Mojżesz zaś wziął namiot i rozbił go za obozem, i nazwał go Namiotem Spotkania.
A ktokolwiek chciał się zwrócić do Pana, szedł do Namiotu spotkania, który był poza obozem „.

Grupa po Mszy św. żegna się z pięknym kościołem i Św.Ritą.

Św.Rito opiekuj się nami i naszą parafią !!